RSS

Istria körút

2013. november 20.

Későőszi körutazás az Istria félszigeten

Félsikeres körút volt, Istrián megjött a vízözön és kis szünet ellenére tartós esővé vált. Így idő előtt hazatértem.

2013. dec. 04. 18:06

Réce

Szia Zsuzsi! Hasszán mellett én is emléxem Rád természetesen! Örülök, hogy tetszik az olvasmány. Talán nem sárgulsz el teljesen az irigységben! Kellemes ünnepeket! Réce

2013. nov. 28. 23:56

Hasszan

Salem szepzsuzsi! Enismr lek te voltal Kappadokia buszal meg Kornel aki mindig keso volt! En remember te! You was very nice, us your name! Kiss you Hassan

2013. nov. 23. 13:31

Szép Zsuzsanna

Szia Réce/ nagyapó / ! Most ez még nem hozzászólás, még csak először látom.ill.böngészem ezt az izgalmas, folytatásos regényt. Elsősorban "bemutatkoznék", mert már nyilván nem emlékszel. Szóval a Szépzsuzsi vagyok, Erdélyi Judit gyermekkor óta barátnője, akivel már találkoztál, nem is egyszer, a banda vagy főleg Csucsuék rendezvényein. Vagy tudod vagy nem!? Mindenestre olvasód leszek. Egyelőre annyit, hogy csodállak az ötlet, a megvalósítás miatt és persze irigyellek is. Évek óta dédelgetek én is olyen vágyat, csak túl mélyen, vagy nem vagyok olyan bátor, mint Te. Most ennyit, minden jót, szépet, szerencsét stb Zsuzsi

Szólj hozzá!

Küldés

Réce Apó nyugdíjba vonul

Most, hogy elmész - mit is viszel magaddal? Megyünk Veled, hisz egy voltál a csapattal! Mostantól majd megkezdődik újabb bevetésed, Nekünk pedig hiányzik majd harsány nevetésed.

Megszoktuk, hogy itt vagy velünk hosszú idő óta, Ám ahogy ez lenni szokott, lepergett az óra Kegyetlen, halk ketyegése fenyegető zene, Csak elmúlik, de nem mondja meg, hogyan éljünk vele.

Az idő elment, elandalgott ketyegő dalával És most Téged kézenfogott, hogy elvigyen magával. Van, akit nem ront meg beosztás, hivatal, Van, aki koros bár, ám mégiscsak fiatal.

Te voltál az az ember, aki utat mutat És most Te kezdesz meg egy másik utat. Ez a sakk-csapat most egy vezért vesztett, Ami nekünk veszteség, az Neked a kezdet.

Eljött a nyugdíj, élj bölcsen vele! Most jön az életed második fele...

Balázs Zsolt

Feki Webstudio @ 2010 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás